Årets lokallag 2015

image1
Irene Bautista (f.v) & Ngan Nguyen

Det er med en stor glede å kunne meddele at st. Johannes ungdomslag, st.JO, ble kåret til årets ungdomslag under Norges Unge Katolikker sitt landsmøte 2015 i Mariaholm den 05.09.15! Med oss hjem til menigheten får vi med «vandre-bibelen»

Selvfølgelig hadde dette ikke vært mulig uten et tett samarbeid med Quyen-Di Phan, b. Haavar Simon Nilsen, menigheten og vår kjære prest, p. Phu Nguyen. Og ikke minst ungdommene som stiller opp, både som styremedlem og deltaker. Uten dere hadde vi ikke hatt et ungdomslag. Med en ung menighet og ikke minst et lokallag som er i overkant 3 år gammel, er det en stor bragd! Desto større grunn er det  å gi et ekstra gir, nå som vi er enda mer motivert!

Minner på at ungdomslaget tar en helgetur til Hurum, helgen i uke 37. Det er fortsatt plass, så meld dere gjerne på!

I Kristus,

Irene Bautista
tidligere st. JO leder