Uroczystość z okazji pierwszej rocznicy powstania naszej parafii w Groruddalen

Czas płynie tak szybko, że już niedługo obchodzić będziemy pierwszą rocznicę powstania naszej parafii. We czwartek, 1. Maja, obchodzić będziemy pierwsze urodziny! Nasze święto rozpocznie uroczysta suma o godz.18:00, po czym wyjdziemy z kościoła na zewnątrz. Na trawnikach okalających kościół czeka na nas wiele atrakcji i zabaw. Zapraszamy na potrawy z grilla oraz do wzięcia udziału w loterii z cennymi nagrodami. Nagrody zwycięzcy otrzymają tego samego wieczoru. Dochód z uroczystości przeznaczony zostanie na charytatywne działania parafii. Zapraszamy wszystkich chętnych do złożenia pieniężnego upominku urodzinowego! Można to zrobić poprzez większą kwotę na składkę podczas mszy św. lub też przelać na konto parafii: 3000.30.11856.