Nowa Rada Ekonomiczna

Powołana została Rada Ekonomiczna naszej parafii, w jej skład wchodzą:

P. Nguyen Thanh Phu, proboszcz
P. Haavar Simon Nilsen OP, kapelan
Suhanthini Kirubaharan, ksiegowość i ekonomia
Alf Martin Hanssen, radca prawny

Collette M. Furuly, sekretarz parafii oraz sekretarz Rady Ekonomicznej.

Suhanthini Kirubaharan, urodzona 15.04.1963 w Jaffna, w Sri Lance. Posiada wykształcenie ekonomiczne. Przyjechała do Norwegii w 1990. Wiele lat pracowała jako doradca w firmie Posten. Obecnie pracuje w firmie OKB, w dziale ekonomicznym. Jednym z wielu jej zadań jest prowadzenie rachunkowości i ksiąg w naszej parafii.

Alf Martin Hanssen ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Oslo. W ograniczonym zakresie jest nadal radcą prawnym firmy Statsbygg oraz radcą prawnym zarówno parafii św. Hallvarda jak i biskupstwa Oslo w zakresie zakupu nieruchomości. Posiada tytuł magistra administracji (BI). Pzez wiele lat kierował działem budżetu, księgowości i informatyki w firmie Statsbygg. Alf Martin należał uprzednio do parafii św. Hallvarda gdzie aktywnie pracował w jej Radzie Ekonomicznej i Duszpasterskiej oraz wielu innych działaniach parafii. Jednocześnie z powstaniem nowej parafii św. Jana na Brøtvet zmienione zostały granice parafii św. Hallvarda. Zgodnie z nimi Alf Martin należy teraz do parafii św. Jana.

Legg igjen en kommentar