Ogłoszenia z 15 lipca 2018 r. (15 niedziela, Rok B)

1. Dzisiejsza Ewangelia przypomniała nam o powołaniu i rozesłaniu Dwunastu Apostołów. Miejmy w sobie tę wiarę, że i dziś Pan Jezus chce posyłać każdego z nas z Dobrą Nowiną do świata.

2. W przyszłym tygodniu:

w poniedziałek – NMP z Góry Karmel
w piątek – bł. Czesława. W tym dniu Msza święta w j. polskim o godz. 19.00. Pół godziny wcześniej możliwość spowiedzi
w przyszłą niedzielę – Msza św. w j. polskim o godz. 9. 00. Natomiast nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, gdyż jest to 4 niedziela miesiąca i o tej godzinie jest sprawowana Msza św. w j. wietnamskim. Ponadto w niedziele Msze święte o godz. 11.00 w j. norweskim, o godz. 15.00 w j. angielskim, o godz. 17.30 w j. tamilskim i o godz. 19.30 w j. hiszpańskim.

Msze święte w dni powszednie w j. norweskim o godz. 18.00.
W sobotę o tej godzinie sprawowana jest w j. norweskim Msza święta z niedzieli.

3. 23 lipca 2016 r. zmarł o. Krzysztof Wanat, który posługiwał w naszej parafii. Za tydzień o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza święta w 2 rocznicę śmierci. Osoby udające się na urlop proszę w tym dniu o modlitwę i przyjęcie Komunii świętej z intencją prośby o radość wieczną dla o. Krzysztofa.

4. Witam w naszej parafii przybyłych gości, a wszystkim wyjeżdżającym na urlop życzę spokojnego wypoczynku.
Ks. Piotr Gąsior: +47 925 44 572.