Ogłoszenia z 1 lipca 2018 r. (13 niedziela zwykła B)

1. Dzisiejsza Ewangelia zachęca nas do osobistego bycia przy Jezusie. Chciejmy z taką wiarą towarzyszyć Jezusowi w naszym codziennym życiu.

2. W przyszłym tygodniu:

we wtorek – święto św. Tomasza Apostoła
w czwartek – z racji I czwartku módlmy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W tym dniu bp Bernt w katedrze św. Olafa sprawuje w tej intencji Mszę św. o godz. 18.00
w piątek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. W tym dniu z racji I piątku modlimy się za misje święte i wynagradzamy Najświętszemu Sercu Jezusa. Od godz. 17.30 możliwość spowiedzi, a o godz. 19.00 Msza św. w j. polskim
w sobotę – z racji I soboty miesiąca zachęcam do praktykowania pięciu pierwszych sobót miesiąca
w przyszłą niedzielę – Msza św. w j. polskim o godz. 9. 00 i o godz. 13.00. Ponadto w niedziele Msze święte o godz. 11.00 w j. norweskim, o godz. 15.00 w j. angielskim, o godz. 17.30 w j. tamilskim i o godz. 19.30 w j. hiszpańskim.

Msze święte w dni powszednie w j. norweskim o godz. 18.00.
W sobotę o tej godzinie sprawowana jest w j. norweskim Msza święta z niedzieli.

3. Po wakacjach w naszej parafii nastąpi zmiana ks. Proboszcza. Ks. Valdemaras Lisovskis z powodu obowiązków duszpasterskich w grupie litewskiej wraca do duszpasterstwa litewskiego, a Proboszczem w naszej parafii został mianowany dotychczasowy kapelan ks. Bisupa, ks. Barath Villavarayen. Już dziś dziękuję ks. Proboszczowi za pomoc, szczególnie w spowiedzi. Po wakacjach będzie jeszcze okazja do podziękowania w czasie Mszy świetej.

4. Po błogosławieństwie zapraszam do odebrania figury MB Fatimskiej.

4. Teraz uklęknijmy, aby odmówić modlitwę do św. Teresy od Dzieciątka Jezus, prosząc już dziś o owocne przeżycie czekającego nas nawiedzenia relikwii tej świętej i jej rodziców.
Ks. Piotr Gąsior: +47 925 44 572.