Ogłoszenia z 22 października 2017 r.

1. Dzisiejszą Niedzielą Misyjną rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Pamiętajmy zatem w tym tygodniu w naszych modlitwach o misjonarzach i krajach misyjnych. W tej intencji ofiarujemy w najbliższy piątek modlitwę różańcową w j. polskim. Przypominamy, że przez cały październik w naszej parafii Różaniec w j. norweskim w każdy dzień o godz. 17.30. Natomiast w j. polskim w piątki po Mszy św. o godz. 19.00. Przypominamy także, że od listopada będzie dodatkowa Msza święta w j. polskim w niedziele o godz. 13.00 poza 4 niedzielą miesiąca, kiedy to jest Msza święta w j. wietnamskim. W związku z tym wielka prośba. Gdyby była osoba grająca na organach to proszę o pomoc w ubogacaniu grą i śpiewem także tej Mszy świętej.

2. W najbliższym tygodniu:
w środę – od godz. 10.00 w naszej parafii odbywa się jesienny „dugnad”. W związku z tym prosimy osoby, które w tym dniu nie pracują do południa, aby poświęcili swój czas na pomoc w pracy na rzecz parafii
w piątek – o godz. 19.00 Msza św. i Różaniec w j. polskim. Pół godziny przed Mszą św. możliwość spowiedzi w j. polskim
w sobotę – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W tym dniu od godz. 10.0 kolejne katechezy w j. polskim
w przyszłą niedzielę – Msza św. w j. polskim o godz. 9.00. Ponadto w niedziele Msze święte o godz. 11.00 w j. norweskim, o godz. 15.00 w j. angielskim, o godz. 17.30 w j. tamilskim i o godz. 19.00 w j. hiszpańskim. Natomiast Msze święte w dni powszednie o godz. 18.00. W sobotę o tej godzinie sprawowana jest w j. norweskim Msza święta z niedzieli.

3. Przypominamy, że 30 października w parafii św. Hallvarda rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Szczegóły w zakrystii. Natomiast w naszej parafii taki kurs w j. polskim odbędzie się w W. Poście.
Natomiast w najbliższy czwartek „Grupa Mężczyzn św. Józefa” z parafii św. Hallvarda zaprasza wszystkich mężczyzn na otwarte spotkanie, które poprowadzi Paweł Zaremba, były żołnierz zawodowy, biorący udział w najtrudniejszych misjach. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00 w kościele św. Hallvarda.

4. Od 1 do 8 listopada istnieje możliwość otrzymania łaski odpustu zupełnego za zmarłych. Więcej na ten temat na stronie parafii i na ulotkach, które będą rozdawali ministranci przy wyjściu z kościoła. Tam też umieszczone są godziny Mszy świętych i modlitwy z Wypominkami w tych dniach. Gdyby ktoś chciał jeszcze zapisać zmarłych, za których będziemy się modlić na Wypominkach to kartki są umieszczone przy wyjściu z kościoła. Prosimy o czytelne pismo. Kartki z wypominkami składamy w zakrystii u księży.