Ungdomskveld 06.06.2013

På torsdag var 25 ungdommer samlet i St.Johannes for å starte opp et ungdomslag i menigheten. Vi startet kvelden med en fin messe hvor ungdommer fra SHUL- St.Hallvard ungdomslag stod for musikken. Etterpå arrangerte SOUL-St.Olav ungdomslag leker ute i strålende sol, vi fikk både lært hverandres navn og løpt fra oss.

Etter vi hadde spist pizza var det klart for cafémøte hvor vi idémyldret om alt vi ønsket å få til for ungdom i menigheten, og det var ikke lite! Ønsker som ungdomsmesse, turer, fotokurs, pater prater og sportsturneringer var blant de mange forslagene som vi satser på å få arrangert til høsten. Etter å ha avsluttet med bønn og sang ble mange igjen og hang med de fantastiske prestene våre.

IMG_0740 IMG_0746 IMG_0755 IMG_0763

Vi gleder oss allerede til neste gang, torsdag 13.juni kl 18. Hvis du er en av dem som ikke var med sist så bør du absolutt ta turen på torsdag!