Billetter til messen med Pave Frans i Malmø 1. november 2016

Pave Frans feirer messe i Malmø 1. november! Billetter skal bestilles og deles ut via menighetene. For at menighetskontoret skal klare dette ber vi interesserte ikke å ringe, men å melde sin interesse via skjemaet nederst på siden.

Menigheten setter oVATICAN CITY, VATICAN - SEPTEMBER 18: Pope Francis attends his weekly General Audience in St. Peter's Square on September 18, 2013 in Vatican City, Vatican. Pontiff called on Catholics together with other Christians to continue to pray for peace in the most trouble parts of the world. (Photo by Franco Origlia/Getty Images)pp en buss med plass til 50 stk, så det er første man til mølla. Alle som melder seg på bussen får automatisk en billett til pavemessen. Messen feires kl. 09.30, og dørene åpnes kl. 06.30. Vi reiser med buss om kvelden 31.10, og reiser tilbake til Oslo med buss etter messen. Kjøretid er ca. 7 timer.

Pris for buss kr 900 pr.pers tur/retur.

Plassen på bussen er først sikker når betalingen er registrert. Pengene overføres til kontonummer: Sparebanken 3000.30.11859
Merk betalingen med Pavemesse og navnet på de som skal reise.
NB! Vi vet ennå ikke om vi får så mange billetter som vi ønsker, men om du har betalt for bussen og ikke er så heldig å få billett, så får du pengene igjen.

Husk å ha med gyldig id/pass.

Mer info les her: Info om pavemessen

Her kan du bestille billetter og busstur: Etter at du er påmeldt så vil du få en bekreftelse på epost og mer informasjon vil komme fortløpende.

[contact-form to=’renate.eriksen@katolsk.no’ subject=’Billetter til Pavemessen-påmelding’][contact-field label=’Etternavn’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Fornavn’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Transport’ type=’radio’ required=’1′ options=’Buss,Ordner transport selv’/][contact-field label=’Epost’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Mobilnummer’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Kommentar’ type=’textarea’/][/contact-form]

Legg igjen en kommentar