Ogłoszenia z 19 listopada 2017 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za udział w „Wypominkach” w minionym tygodniu.

2. W najbliższym tygodniu:
w poniedziałek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego
we wtorek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny
we środę – wspomnienie św. Cecylii
w piątek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy. W tym dniu od. godz. 18.30 możliwość spowiedzi w j. polskim. O godz. 19.00 Msza św. w j. polskim, a po niej Koronka do Bożego Miłosierdzia z „Wypominkami”
w sobotę – od godz. 10.00 koleje katechezy dla polskiej grupy
w przyszłą niedzielę – Msza św. w j. polskim o godz. 9.00. Natomiast nie będzie Mszy św. w j. polskim o godz.13.00, bo jest to czwarta niedziela miesiąca, kiedy o tej godzinie jest sprawowana Msza św. w j. wietnamskim. Ponadto w niedziele Msze święte o godz. 11.00 w j. norweskim, o godz. 15.00 w j. angielskim, o godz. 17.30 w j. tamilskim i o godz. 19.30 w j. hiszpańskim.

Natomiast Msze święte w dni powszednie o godz. 18.00. W sobotę o tej godzinie sprawowana jest w j. norweskim Msza święta z niedzieli.

3. Osoby pragnące przyjąć Maryję w znaku figury do swojego mieszkania oraz osoby pragnące należeć do Róży różańcowej proszę o dokonanie zapisu w zakrystii lub telefonicznie (ks. Piotr: +47 925 44 572).

4. Już za niedługo Adwent. Jest to szczególny czas w Kościele stąd chcemy go rozpocząć rekolekcjami. W naszej polskiej wspólnocie te rekolekcje będziemy przeżywać od pierwszej niedzieli Adwentu do środy. Poprowadzi je ceniony rekolekcjonista o. Jan Wróblewski SVD.
Plan rekolekcji jest dostępny na ulotkach, które są do odebrania przy wyjściu z kościoła, a także na stronie naszej parafii pod tym linkiem. Gorąco zachęcamy do udziału w rekolekcjach.

5. Dziękujemy tym, którzy upiekli na dzisiaj ciasto i przygotowali spotkanie przy kawie, na które serdecznie zapraszamy.

6. Przypominam, że ogłoszenia w j. polskim umieszczane są także na bieżąco zarówno na Facebooku, jak i na stronie naszej parafii: stjohannes.oslo.katolsk.no w zakładce „Polski”.